Hledejte nejekonomičtější lety

danielkovo lop na řecko

Cestovní Kancelář Marted, specialista na Řecko, Chorvatsko, Turecko a Kypr
Rodinný aparthotel skládající se ze dvou budov se nachází na Krétě v rozlehlé zahradě v klidné části města Malia v blízkosti promenády s obchůdky, bary a tavernami.
Malebná Kerkyra, zapsaná na Seznamu světového dědictví Unesco, je jedním ze 6 nejkrásnějších míst v celém Řecku. Nevynechejte procházky v malebných úzkých uličkách v části Campiello s řadou kostelů, chrámů a kaplí - neznámější je zasvěcen...
Řecko patří mezi dovolenkové stálice a není pochyb o tom, že lví podíl na tom mají nádherné pláže. Na mnoha z nich hrdě vlají modré vlajky udělované za čistotu okolí a kvalitu vody.
MZV ČR upozorňuje, že všichni cestující přijíždějící do Řecka ze zbytných důvodů, tedy za turistikou, přes pozemní hranici s Bulharskem musí
Organizovaný výlet v destinaci Kréta. Popis, časový harmonogram a trasa, fotogalerie, cena. Rezervujte si dovolenou s výletem od CK Fischer.
Okruh do Khoratu a pobyt na ostrově Samet -
Jde o krásný přístav jachet a zároveň pohádkově vyhlížející malou vesnici, nacházející se ve východní části ostrova. A proč o ostrově Poros píšeme?
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
Řecko, Karpathos Kasos dovolená 2022 a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky