Hledejte nejekonomičtější lety

me chorvatsko tučepi

Tučepi je rušným místem Makarské riviéry v Chorvatsku, vhodným pro strávení aktivní dovolené. V Tučepi najdete pulzující promenádu i poklidná místa na plážích…
Tučepi je jedním z nejkrásnějších letovisek Chorvatska. Průzračné moře zde spolu s bělostnými vrchy Biokova vytváří atraktivní barevný kontrast.
Bluesun Holiday Village Afrodita - Bluesun Hotel Afrodita se nachází méně než 2.1 km od Dračevac Beach a nabízí tenisový kurt a saunu.
Tui Blue Jadran - 5-hvězdičkový hotel Hotel Tui Blue Jadran Tučepi nabízí 161 pokojů s velkolepým výhledem na Jaderské moře. Do nabídky volnočasových aktivit patří rovná střecha k opalování, sluneční terasa a tenisový kurt, stejně jako...
Bluesun Hotel Neptun - Bluesun Hotel Neptun Tučepi nabízí ubytování 4.5 km od Přírodní park Biokovo a tenisový kurt, saunu a fotbalové hřiště.
U moře s cestovní kanceláří Tvarbet Moravia, a.s. do destinace Chorvatsko - Střední Dalmácie - Tučepi
Dovolená v létě, Středisko: Tučepi, Chorvatsko
Adriadatabanka – cestovní kancelář specializující se na ubytování Chorvatsko.Osvědčená kvalita našich služeb – ubytování v apartmánech, penziony, robinzonády, vily, majáky, objekty se čluny, luxusní rodinné hotely.
Tučepi jsou dnes jedním z nejhezčích a nejznámějších letovisek na Jadranu, vzdálené 4 km jihovýchodně od Makarské, střediska chorvatského mikroregionu Makarské přímoří.
Jedete na dovolenou do Chrovatska a chtěli byste exkluzivnější prostředí? Vydejte se do střední Dalmácie na Makarskou riviéru do městečka Tučepi, které je rájem jachtařů a náročnějších návštevníků.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky