Hledejte nejekonomičtější lety

omiš chorvatsko doba lidl

Vstupné do národních parků v roce 2019 |
Otevírací doba se liší podle období, např. recepce "Skradinski buk" a "Roški slap" jsou od června do srpna otevřeny 8 - 20 hod., v květnu a září 8 - 19 hod. Přehled otevírací doby všech recepcí najdete na stránkách NP Krka: www.np-krka.hr .
Chorvatsko Omiš apartmány
Chorvatsko Omiš apartmány blízko moře a další oblíbené ubytování v letovisku Omiš. Dalmatour vám nabízí levné ubytování v soukromí i apartmánech již 15. sezonu.
Omiš, střední Dalmácie v Chorvatsku
Omiš leží v ústí řeky Cetiny a rozprostírá se do strmých vápencových skal. Právě tato řeka přináší nánosy písku na pobřeží, což je jedinečným úkazem v celém Chorvatsku. Zhruba v délce 5 kilometrů se táhnou písčité pláže , které jsou velmi vyhledávané
Otevírací doba v Chorvatsku -
Otevírací doba v Chorvatsku Obchody O víkendu je otevírací doba kratší (liší se to podle značky obchodu), ale je také poměrně dlouhá cca do 19:00 hodin.
Omiš - Adria Planet
Omiš Chorvatsko, Střední Dalmácie Omiš je městečkem ve střední Dalmácii mezi městy Split a Makarska.Omiš se rozkládá v kaňonu nádherné řeky Cetiny. Obklopují ho mohutné soutěsky. V minulosti bylo toto romantické městečko proslulé svými piráty.
Omiš - Robinzonáda
Omiš Chorvatsko, Střední Dalmácie Omiš je městečkem ve střední Dalmácii mezi městy Split a Makarska.Omiš se rozkládá v kaňonu nádherné řeky Cetiny. Obklopují ho mohutné soutěsky. V minulosti bylo toto romantické městečko proslulé svými piráty.
Kemp Galeb (mobilní domy), Omiš, Chorvatsko ...
Ubytujte se vešpičkovém ubytovacím zařízení - Kemp Galeb a poznejte krásnou destinaci Chorvatsko. × Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.
Počasí Omiš, Chorvatsko - dlouhodobá předpověď počasí ...
Počasí Omiš, Chorvatsko. Dlouhodobá předpověď počasí Omiš od 18.1. do 22.1. - nejvyšší teplota přes den 10 až 14 °C, nejnižší teplota v noci 6 až 10 °C. Předpověď z yr.no. Teplota, srážky, tlak, vlhkost, rosný bod, oblačnost, východ, západ slunce a m
Státní svátky v Chorvatsku
Chorvatsku již několik let patří prvenství pro nejnavštěvovanější zemi pro letní dovolenou a dá se říci, že téměř každý Čech zde již někdy alespoň jedenkrát byl. Jedná se o tradiční křesťanskou zemi, z čehož se také odvíjí státní svátky, které se zde
| Omiš, Chorvatsko
Omiš, Chorvatsko. 602 223 999 Najdete nás také na Facebooku ...

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky