Hledejte nejekonomičtější lety

pocasie murter kamery chorvatsko

Naturistické pláže |

Chorvatský Jadran je ideální destinace pro ty, kteří dávají přednost koupání a slunění bez plavek. V přehledu uvádíme, kde se naturistické (také se říká nudistické či FKK) pláže nacházejí.

Makarska |

Makarská - srdce Dalmácie se stoletou turistickou tradicí, živé město, velké letovisko, středisko sportu a zábavy. Proslavila ji dlouhá oblázková pláž, nábřeží s palmami, dlouhé promenády, malebná poloha pod pohořím Biokovo a kvalitní ubytování.

Chorvatsko - Diskuzní fórum

Chorvatsko - diskuzní fórum Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( / ), kde dále naleznete:

Plitvice a národní park Plitvická jezera | Chorvatsko

destinace v Chorvatsku, pláže, doprava a ubytování. Plitvická jezera nebo zkráceně Plitvice jsou mezi turisty velmi známé a zároveň i velmi oblíbené.Plitvice najdete v oblasti chorvatské Lika, v blízkosti hranic s Bosnou a Hercegovinou v nadmořské vý

Chorvatsko Live

Online kamera s pohledem na začátek pobřežní promenády, vedoucí ze stejnojmenného městečka Cres - severozápadní pohled. V dálce je vidět Istrijský poloostrov. Aktualizace webkamery probíhá v Chorvatsku každou čtvrthodinu.

bergfex - Webcam Tisno: Webcam Tisno - Cam

Tisno Dalmácie - Šibenická Oblast: Hebebrücke Tisno - Chorvatsko - Livecam - Cam - Webcam - Tisno - Kamera počasí

Web kamera Murter |

Detail webové kamery Murter - Murter Chorvatsko se zobrazením v mapě.

Webkamery v okolí kamery Murter |

Webové kamery v okolí kamery Murter se zobrazením na mapě. Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.

Chorvatsko pláže | NOVALJA

Naštěstí je v Chorvatsku mnoho krásných míst a pláží jakbysmet. Rádi bychom vám ukázali ty nejhezčí pláže Jadranu na fotografiích. A věříme, že vám to výběr dovolené usnadní. Prohlédněte si náš katalog pláží v Chorvatsku a vyberte si místo, kde se vá

Chorvatsko - Počasí

Počasí v Chorvatsku se vyznačuje dlouhým a slunečným létem a naopak krátkou a mírnou zimou. Chorvatsko se nachází ve třech klimatických pásmech. Mírné kontinentální podnebí převládá v nížinách ve vnitrozemích, průměrná teplota v lednu je zde od -2°C

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky