Hledejte nejekonomičtější lety

progetto last minute z rimini

Fabius, Itálie, Rimini, 31.08.19, Polopenze. Kupte si zájezd své oblíbené cestovní kanceláře u nás! Nezaplatíte ani korunu navíc a pomůžete nám.
First Minute dovolená Rimini od CK KM Travel. Pestrá nabídka First Minute zájezdů do destinace Rimini za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.
Jelling o Odense o Roskilde o Kongens Lyngby o Kodaň Program: Den 1 Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách, cesta přes Německo do přístavního města KIEL, krátká prohlídka: námořní přístav, zámek přebudovaný ruskou carevnou Kateřinou Veli
Vyberte si to nejlepší z last minute dovolených na českém či německém trhu na jednom místě
Tento příjemný hotel se nachází v Rimini - Marina Centro na hlavní třídě, v okolí řada obchůdků a kaváren, historické centrum města cca 2 km. Písečná pláž cca 70 metrů, autobusová zastávka MHD do centra cca 50 m od hotelu.
Dovolená pro celou rodinu v Itálii, báječná kuchyně a nekonečné pláže.
MOC SPOKOJENA Recenze hotelu Residence Teresa (Itálie - Emilia Romagna - Lido Adriano)
Na jak dlouho chcete jet? ... Typ stravy
Fantasy, Itálie, Rimini, 25.04.20, Polopenze. Dovolená u moře 2015. Země
Last minute Země Albánie Antarktida Arabské emiráty Argentina Arménie Austrálie Bahrajn Barma Belgie Bělorusko Bolívie Bosna a Hercegovina Brazílie Brunej Bulharsko Cookovy o. Černá Hora Česká republika Čína Dánsko Dominikán.rep. Egypt Ekvádor Estons

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky