Hledejte nejekonomičtější lety

rhodos kalithea europa therme

Kalithea -
Letovisko Kalithea (Kallithea) najdete 7 kilometrů od hlavního města Rhodos. Jsou to velké pláže, kde se schází každý den mnoho místních lidí.
Pláž Kalithea - ostrov Rhodos
Malá písečná pláž Kalithea leží v severovýchodní části řeckého ostrova Rhodos, cca 10 km jižně od hlavního města. Kalithea je organizovaná pláž s lehátky a slunečníky. Ve stejné zátoce se nacházejí známé bývalé termální lázně Kalithea.
Lázně Kalithea - Tipy na výlet Rhodos
Lázně Kalithea patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na ostrově Rhodos, neboť návštěvníci se tu mohou těšit na termální prameny známé svými terapeutickými účinky. Terme Calitea se nacházejí v krásné zátoce, pouhých 9 km od hlavního...
Kalithea Horizon Royal Řecko Rhodos | New
Řecko - Rhodos - Kalithea. Hotel Kalithea Horizon Royal se nachází 1 km od centra střediska
Kalithea - relaxační dovolená na Rhodosu | New
Severní pobřeží Rhodosu je místem jako stvořeným pro zajímavou letní dovolenou. Užijte si ji v termálních lázních letoviska Kalithea.
Dovolená Rhodos |
Láká vás Rhodos? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!
Hotel Kalithea Horizon Royal, Řecko Rhodos - 15 550 Kč Invia
Prohlédněte si recenze hotelu Kalithea Horizon Royal, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kalithea Horizon Royal, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kalithea Horizon Royal na největším online...
Kalithea Sun Sky Řecko Rhodos | New
Řecko - Rhodos - Kalithea. Hotel Kalithea Sun Sky se nachází v letovisku Kalithea, kteréje vzdáleno cca 5 km od…
Kalithea | Rhodos | Řecko |
Letovisko Kalithea leží asi 20 kilometrů od hlavního města Rhodos a zhruba 5 kilometrů od letoviska Falikari. Kousek za výjezdem z letiště odbočíte doprava na severovýchod. Asi po 10 kilometrech se silnice napojuje na okruh okolo ostrova.
Kalithea - Dovolená 2022 - CK Fischer
Zájezdy a ubytování v letovisku Kalithea na řeckém ostrově Rhodos. Přehled hotelů, pláže, výlety, zajímavosti. Hýčkejte se dovolenou v Kalithea od CK Fischer.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky