Hledejte nejekonomičtější lety

rhodos kalithea europa therme

Letovisko Kalithea (Kallithea) najdete 7 kilometrů od hlavního města Rhodos. Jsou to velké pláže, kde se schází každý den mnoho místních lidí.
Malá písečná pláž Kalithea leží v severovýchodní části řeckého ostrova Rhodos, cca 10 km jižně od hlavního města. Kalithea je organizovaná pláž s lehátky a slunečníky. Ve stejné zátoce se nacházejí známé bývalé termální lázně Kalithea.
Lázně Kalithea patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na ostrově Rhodos, neboť návštěvníci se tu mohou těšit na termální prameny známé svými terapeutickými účinky. Terme Calitea se nacházejí v krásné zátoce, pouhých 9 km od hlavního...
Řecko - Rhodos - Kalithea. Hotel Kalithea Horizon Royal se nachází 1 km od centra střediska
Severní pobřeží Rhodosu je místem jako stvořeným pro zajímavou letní dovolenou. Užijte si ji v termálních lázních letoviska Kalithea.
Láká vás Rhodos? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!
Prohlédněte si recenze hotelu Kalithea Horizon Royal, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kalithea Horizon Royal, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kalithea Horizon Royal na největším online...
Řecko - Rhodos - Kalithea. Hotel Kalithea Sun Sky se nachází v letovisku Kalithea, kteréje vzdáleno cca 5 km od…
Letovisko Kalithea leží asi 20 kilometrů od hlavního města Rhodos a zhruba 5 kilometrů od letoviska Falikari. Kousek za výjezdem z letiště odbočíte doprava na severovýchod. Asi po 10 kilometrech se silnice napojuje na okruh okolo ostrova.
Zájezdy a ubytování v letovisku Kalithea na řeckém ostrově Rhodos. Přehled hotelů, pláže, výlety, zajímavosti. Hýčkejte se dovolenou v Kalithea od CK Fischer.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky