Hledejte nejekonomičtější lety

rhodos ostrov od hadů

Rhodos mapa ostrova (letoviska, pláže, památky, výlety, hotely)

Řecký ostrov Rhodos je největším z dodekanéských ostrovů a najdete na něm spoustu zajímavých, turisticky oblíbených lokalit. V přehledné mapě ostrova Rhodos si můžete zobrazit jednotlivá letoviska, pláže, památky, výlety a hotely.

Ostrov Rhodos - ostrov slunce :: Hanka Klossova

Úvodní stránka Ostrov Rhodos - ostrov slunce

Nepřátelé hadů – Wikipedie

Přestože hadi v přírodě patří mezi predátory a jejich kořistí se stávají převážně jiní živočichové, mají nezanedbatelné množství přirozených nepřátel a sami se tak často stávají potravou.

Původ názvů měst a vesnic ostrova Rhodos

Jste milovníky nádherného řeckého ostrova Rhodos, jeho historie a těch nejkrásnějších rhodských měst a vesnic? Možná jste už tedy někdy přemýšleli nad tím, odkud pocházejí jejich názvy.

Jeden z nejkrásnějších ostrovů Egejského moře - Rhodos

Krásní večer cestovatelé a cestovatelky Před několika lety jsem byla na ostrově Rhodos. Byl to pro mne zážitek na celý život. Ráda bych se s vámi o tento zážitek podělila. Jela jsem tam na pozvání jedné významné osobnosti.

Rhodos – jeden z nejlevnějších ostrovů Řecka

Kromě cestopisů z Rhodosu v tomto vláknu příspěvků najdete také informace o levných akčních zájezdech právě na tento populární Řecký ostrov. Rhodos totiž patří k těm levnějším ostrovům a i ve srovnání s Tureckem se jedná o jednu z...

Ostrov Rhodos, to je sázka na jistotu | New

Plánujete letní dovolenou v Řecku, ale nejste si jisti, zda se vydat na některý ze zdejších ostrovů, nebo jestli například nezůstat na pevnině? Máte-li rádi umění a historické památky, pak je pro vás

Ostrov Rhodos | Řecko v detailech

Chcete sem přidat link na Vaše nebo jiné zajímavé stránky o Rhodu? Ale pozor - zveřejňujeme zde jen odkazy na hodnotné a zajímavé weby, věšáky na afiliační programy jako má Inviia nebo na stránky plné reklamy zde nezveřejníme.

Rhodos - Řecko

Rhodos už od svého obydleného počátku disponoval mnoha názvy, například Ophiousa, který dostal díky velkému množství hadů, kteří se dřív na ostrově vyskytovali.

Rhodos: Cestopis z ostrova boha slunce.

Pokud na ostrov Rhodos vyrazíte, určitě se vyplatí zapůjčit si auto a navštívit další krásná místa. Městečko Líndos patří mezi nejvíce navštěvovaná místa na ostrově.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky