Hledejte nejekonomičtější lety

rodičovská dovolená pro bez obav

Čerpání rodičovské dovolené a pobírání rodičovského příspěvku nemusí být nutně totožná záležitost. Nárok na pobírání rodičovského příspěvku (RP) má rodič, pečující osobně po celý kalendářní měsíc o děťátko, které je nejmladší v rodině a to...
Během rodičovské dovolené mohou maminky (tatínci) vykonávat samostatnou výdělečnou činnosti. Výhodou je, že samostatná výdělečná činnost bude považována za vedlejší, což přináší úsporu při platbě povinného pojistného.
Rodičovská dovolená souvisí s narozením dítěte a následnou péčí o dítě. Rodičovskou dovolenou může čerpat žena (matka dítěte) nebo i muž (otec dítěte).
Mnoho maminek přemýšlí o způsobu přivýdělku během mateřské nebo rodičovské dovolené. Po založení živnosti nebo odkoupení firmy na prodej se ale obávají, kolik si vlastně smí vydělat peněz, aby nepřišly o příspěvky, nebo jestli si mají...
Jak je to s půjčkami a příjmy na mateřské dovolené? V našem článku se dozvíte, na co máte nárok a na jaké půjčky můžete dosáhnout.
V souvislosti s mateřskou dovolenou či pracovní neschopností z důvodu rizikového těhotenství, se váš nárok na čerpání řádné dovolené nijak nekrátí. Většina žen řeší tuto situaci tak, že nejprve jsou v pracovní neschopnosti, poté jsou na...
Rodičovská dovolená - kdy začíná a kdy končí, kdo má nárok, změny 2020, rodičovská dovolená pro otce a další informace o rodičovské dovolené.
Navzdory povzbuzujícím slovům víte, že to bude náročné. Jak zvládnout návrat do práce po rodičovské dovolené? Čtěte tipy pracující maminky.
Rodičovská dovolená a vycházky - poradna, diagnózy
Rodičovská dovolená - výpověď - up? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky