Hledejte nejekonomičtější lety

royal island 5* na maledivy

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.
Maledivy, turisticke informace, hotely, zajimavosti
Royal Island Resort - příjemné ceny a kvalitní servis na atolu Baa. Zájezdy připravujeme na klíč, najdete nás v Praze i Brně.
Poloha Royal Island Resort Spa se nachází na atolu Baa, na rajském ostrově mezi krásnou tropickou zahradou.
Nabídka dovolené na Maledivy. Nabízíme i zájezdy last minute. U nás vždy víte, se kterou cestovní kanceláří na Maledivy jedete.
Dovolená na míru na Maledivy je naše specializace. Hotel Royal Island 5* patří k nejlépe hodnoceným resortům na Maledivách. Zájezd připravíme na klíč.
Royal Island Resort SPA - Písečná pláž u hotelu, dětský bazén, 110 km z letiště, wellness spa, golf, bar u bazénu
Oblíbené ubytování ve 150 plážových vilkách; nejnovější resort z příbuzenské skupiny Sun a Paradise Island otevřený v roce 2001; vzdálenost 110 km severozápadně od letiště v Malé; transfer cca 20 min vnitrostátním letadlem a následně 5 min...
Náš názor na hotel Royal Island Resort Spa Podle 2 535 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 90% kvality.
Zájezdy do hotelu Royal Island Resort Spa, Baa Atol, Maledivy již od 41 290 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky