Hledejte nejekonomičtější lety

scene pabisa sofia mallorca květen

Španělsko - Mallorca na 8 dní, polopenze s dopravou letecky z Prahy nebo Brna 50 m od pláže / 0 m do centra Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.
Náš názor na Hotel Pabisa Sofia Podle 1 851 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 77% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů.
Hotelový komplex se nachází v západní části ostrova Mallorca, který je největším ostrovem Baleárských ostrovů. Oblast Playa de Palma leží asi 8 kilometrů od hlavního města Palma de Mallorca, kde je i mezinárodní letiště.
Náš názor na hotel Pabisa Orlando Podle 923 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 76% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů.
V průměru stojí 3hvězdičkové hotely v destinaci Palma de Mallorca 1 718 Kč za noc a 4hvězdičkové hotely v destinaci Palma de Mallorca 2 793 Kč za noc. Pokud hledáte něco opravdu mimořádného, můžete najít 5hvězdičkový hotel v destinaci Palma...
Pabisa Sofia se nachází v letovisku Playa de Palma, 2 km od akvária Palma, a nabízí sezónní venkovní bazén a fitness centrum.
Jaké je počasí na Mallorce v květnu? Jaká je teplota vzduchu? Jaká je teplota moře? Prší v květnu na Mallorce? Aktuální předpověď počasí na Mallorce plus tipy kam vyrazit.
Mallorca má pěkné počasí celých šest měsíců v roce. Od května do října se skvěle hodí k relaxační i poznávací dovolené. Následujících 11 zajímavých a cestovateli ověřených míst vás přesvědčí, že tento kouzelný ostrov má co nabídnout.
Jaké je počasí na Mallorce v květnu? Teplota vzduchu 26°C (květen je už teplý), jak teplé je moře? Mallorca a aktuální předpověď počasí. Zjistěte, jak bude!
Zjistěte kdy Mallorcu navštívit, co vidět, zažít a jaké pláže jsou ty nejkrásnější. Denně aktualizovaná předpověd počasí a slevy na zájezdy až 80%!

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky