Hledejte nejekonomičtější lety

servos studios korfu na řecko

Zájezdy do hotelu Apartmány Servos, Korfu, Řecko již od 12 070 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Levné last minute, široký výběr zemí pro celou Vaši rodinu od
Diskuzní fórum o Řecku. Pojďte diskutovat a radit se s ostatními návštěvníky, kteří jsou stejně postiženi trvalou náklonností k Řecku, i s těmi, na které tato diagnóza teprve čeká.
Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské
Apartmány jsou situovány na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží východního pobřeží - Barbati.
Cestovní agentura - last minute, letenky, katalogové zájezdy, pobytové, poznávací, exotika, lyľařské, eurovíkendy a víkendové pobyty.
Velmi oblíbené apartmány Servos se nacházejí na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží východního pobřeží - Barbati.
Servos - Oblázková pláž 150 m, dětský bazén, 20 km z letiště, golf
Prohlédněte si recenze hotelu Servos, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Servos, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Servos na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky