Hledejte nejekonomičtější lety

slovensko vs přechod slovinsko chorvatsko

Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz a slovinsko-chorvatský přechod Gruškovje-Macejl nás nezbrzdily žádné větší překážky.
Astronomické léto sice teprve začalo, ale mnoho lidí se na svou letní dovolenou už i tak vydalo, nebo ji alespoň plánuje. Nejoblíbenějším místem pro odpočinek u moře je i letos pro Čechy Chorvatsko.
Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz a slovinsko-chorvatský přechod Gruškovje-Macejl nás nezbrzdily žádné větší překážky.
Webkamera umístěná poblíž hraničního přechodu Rupa na hranicích Chorvatska a Slovinska zabírá dálnici A7.
San Marino, Litva, Belgie, Dánsko, Andorra Švédsko kategorii zemí podle míry rizika nákazy platí specifická pravidla slovinská istrie: místo, sůl voní rozmarýnu.3 vyřazení ze seznamu bezpečných zemí, píše srbský deník danas.2021 vyhrálo...
‌Změna režimu na hraničních přechodech během turistické sezóny 2022 13.07.2022 / 16:20 | Aktualizováno: 13.07.2022 / 17:31 Upozornění NA Změny V Režimu Dopravy NA Hraničních Přechodech: Jelšane, Novokračine, Slovenska VAS, Dobovec, Gruškovje
Hraniční přechod Macelj/Gruškovje na chorvatsko-slovinské hranici (ilustrační foto)
Seznam mezinárodních a lokálních hraničních přechodů mezi Slovinskem a Chorvatskem. Podívejte se také na aktuální situaci na nejdůležitějších hraničních přechodech na cestě do Chorvatska.
Situace na hlavních hraničních přechoden na cestě autem do Chorvatska - Spielfeld (Rakousko) / Šentilj (Slovinsko), Gruškovje (Slovinsko) / Macelj (Chorvatsko), Draginia (Slovinsko) / Sečovlje (Chorvatsko) a Letenye (Maďarsko) / Goričan...
Hraniční přechody Chorvatsko – Slovinsko: přehled nejvýznamnějších hraničních přechodů s užitečnými odkazy na mapu a popisem přechodů.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

99 procent uspokojených klientů

Cena nejnižší garantovaná

Slevové letenky za výhodné ceny

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Objevit letenky